Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet az, hogy 2008-ban...

Fcsenike kérdése:

Hogy lehet az, hogy 2008-ban felvettek a főiskolára, de most azt írja a felvi.hu, hogy nem érem el a minimumot sem? Folytatnám a főiskolát 6 év után, de már nem vagyok a rendszerben

Figyelt kérdés
Nem vagyok már hallgató, de meglévő kreditjeimet elfogadtatnám és folytatnám ahonnan tudom. Most már úgy hogy érdekel is. Mit tehetek, ha most nem elég a pontom?

2017. máj. 5. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy lehet az, hogy akkor még más volt a ponthatár.. vagy újraérettségizel, vagy nem mész egyetemre. (jah am korántsem valószínű hogy elfogadnák a kreditjeidet, mert azóta cseppet változtak/változhattak a képzések.)
2017. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Menj be a tanulmányi osztályra és személyesen kérdezd meg, hogy mit tehetnél.
2017. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, azóta a pontszámítás is változott. Csak érdeklődnék, hogy mit tehetek. Lehet csak egy tantárgyból vagy akár kettőből újra érettségizni? A matekot kéne javítanom
2017. máj. 5. 16:00
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

Mivel te még nem a bolognai rendszerben jártál, így a kreditjeidet se fogod tudni elfogadtatni.

Igen újraérettségizhetsz kettőből is, viszont ha felvesznek az elejétől kell kezdened a fősulit.

2017. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2006 óta van bolognai rendszer Magyarországon, úgyhogy van esély a kreditelismertetésre.
2017. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, hogy nem fogadják el. Csak attól, hogy hogy jutok vissza a rendszerbe. Fel fogom hívni a sulit, mert legközelebb csak juliusban megyünk magyarba
2017. máj. 5. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Milyen szak?
2017. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán elfogadhatják a tárgyaidat! Nekem idén fogadtak el 2003-as tárgyat, pedig más az egyetem, sőt, a tudományterület is más:)
2017. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gazdálkodás és menedzsment
2017. máj. 6. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát készülj fel, nem egyszerű bejutni manapság..
2017. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!