Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Metropolitan egyetem gyakorlat...

Metropolitan egyetem gyakorlati vizsgán megszerzett pontok mennyit számítanak?

Figyelt kérdés

A legtöbb egyetemi szakra külön felvételi nincs, csak az érettségi eredmények számítanak.

De én a Metropolitán egyetemre jelentkeznék, ahol van alkalmassági és gyakorlati vizsga. Az lenne a kérdés, hogy csak az alkalmassági és a gyakorlati vizsga pontokat veszik számításba, vagy az érettségi pontok is számítanak?

Tegyük fel,az egyik szakon 288 a ponthatár. De ha nekem pl. csak 284 pontom van,és elmegyek a gyakorlati vizsgára, az ott szerzett pontok hozzáadódnak? Vagy azt külön számítják?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. máj. 5. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, művészeti szakon csak a gyakorlati és az alkalmassági számít. Az érettségi csak feltétele a jelentkezésnek, de pontot nem ér. Az alkalmassági + gyakorlatiból jön össze max 200 pont, ez lesz megduplázva így összesen 400 pont szerezhető.
2017. máj. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!