Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nektek van/volt olyan szakma/é...

Nektek van/volt olyan szakma/életpálya amit nagyon el szeretnétek/elszerettetek volna érni, de a követelmények miatt és egyéb ok miatt ez lehetetlennek bizonyul/bizonyult?

Figyelt kérdés
Gondoltam megosztom ezt a felvetett kérdést, mert nekem lenne egy álmom, de mivel diszkalkuliás vagyok (matek nehézség) így aligha lehetnék az ami szeretnék. Mindig is kiskorom óta érdekeltek a kötött pályás járművek; villamos, mozdony egyaránt. Csak sajnos kell hozzá fizika, elektronika, meg gépészeti ismeretek, az meg ugyebár a matekra alapoz, én nekem meg halvány fogalmam sincs ezekről, tulajdonképpen leragadtam matematikailag egy alap primitív szintre, és nem tudom felfogni ezeket sehogy sem, és a legnagyobb gond az az, hogy ezekhez a szakmákhoz ilyeneket is kell tudni, az utasításokon kívül, engem meg ez megvisel, de igyekszem alternatívákban gondolkodni, mint pl: sofőr. (teherautó, autóbusz) Nektek van/volt hasonló nagy álmotok, amit végül nem nagyon tudtatok összehozni, vagy ezt megérteni, hogy nem lehettek azok, amik valóban szeretnétek a követelmények miatt?

2017. máj. 10. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

vannak álmaim, és el is fogom őket érni.


19/l

2017. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 health visitor ***** válasza:
Óvónő szerettem volna lenni, de egyáltalán nem tudok énekelni. :) De fel a fejjel, biztos találsz valami mást, ami érdekel.
2017. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
orvos vagy fogorvos szeretnék lenni, de még fogalmam sincs h összejön e
2017. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most jelenleg a KRESZ-T tanulom gőzerővel lelkesen, mert nyáron kezdem a jogsit és nem úgy akarom elkezdeni a tanfolyamot, hogy ne tudjak semmit :) Ha sikeresen megszereztem a B kategóriát, megyek C majd D-re jelenleg abban látok esélyt, aki még le szeretné írni mi szeretne lenni, vagy szeretett volna nagyon lenni nyugodtan írja még le szívesen elolvasom.
2017. máj. 11. 18:42
 5/5 anonim válasza:
A legjobb válasz erre bármit elérhetsz csak nagyon akarnod kell.A férjem hegesztőből lett csoportvezető majd részlegvezető aztán Lean mérnök.Most Lean mérnökként dolgozik az új munkahelyén is,mert hatalmas szakmai tapasztalata van.És hidd el az ő matek tudása se éri el a mérnöki szintet.Szóval küzdeni kell.
2017. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!