Jó a 4,35-ös átlag?

Figyelt kérdés
Hetedikes vagyok. Év végéig mennyit javíthatnék ezen?

2017. máj. 11. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nagyban függ attól, hlgy melyik tantárgyból milyenek az esélyeid. Például milyen jegyeid vannak eddig, mennyire engedékeny a tanár a javításra, mennyit írtok még, azok milyen súllyal számítanak bele az átlagba. Illetve az is számít, hogy te milyen viszonyban vagy az adott tantárggyal, mennyire tudod könnyen tanulni. Szóval elég szubjektív, nem lehet ezt megmondani. Gimnáziumi felvételinél kb. 5-6 tárgy jegye fog számítani. (A hetedik év végi, és a nyolcadik félévi jegy.) Például: matek, magyar, töri, de iskolánklnt változó is lehet. Ha tudod, már hova mész, és tudod, hogy mit néznek, érdemes arra koncentrálnod.


Az, hogy jó-e neked az átlag, megint szubjektív. Én például szinte egész általánosban kitűnő voltam, vagy max. 2 négyesem volt, egy-egy évben (utolsó két év, kitűnő, arra emlékszem). Szerintem nem nehéz ezt elérni általánosban, de ez mehint csak függ a tanáraidtól, és tőled, meg a képességeidtől. Nagyon nehéz megmondani. De, ha te elégedett vagy vele, akkor jó. :) Főleg, ha a számodra fontos tantárgyakból jó vagy.

2017. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!