Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mennyit tanultatok az idei...

Ti mennyit tanultatok az idei töri emeltre? És hogy sikerült? Mert én rengeteget, de semmi hasznát nem vettem, mert ugyanúgy írtam volna meg, ha nem is tanulok rá

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset,csak átnéztem.

Sztem jól sikerült.

Miért ne vetted volna hasznát a plussz tanulásnak? Legalább átvizsgáltad újra a dolgokat és most friss minden. :)

2017. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csak átolvasgattam. 70%-ra várom ha minden jól megy, minimum a 60%. Az első részhez sok tudás tényleg nem kellett, de azért az esszéknél nem jött rosszul az az átolvasás. Tudod mikor fogod hasznát venni? Akkor, amikor majd a szóbelire neked már csak átnézni kell a dolgokat mert nagyjából megtanultál mindent, nekem meg most a következő 3 hetet még meg kell húznom, hogy minden beleférjen. :D Akkor azért biztos fogod majd érezni, hogy volt értelme a tanulásnak. Én már most úgy vagyok vele, hogy de jó lenne ha megtanultam volna mind a 30 szóbeli témakört írásbelire (így terveztem, végül csak 13 lett meg belőle) és akkor már csak olvasgatnom kéne. Ehelyett még most vághatok be 17 témakört.
2017. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges,hogy majd tényleg hasznát fogom venni.És igaz,hogy a szóbelire már nem kellesz annyit tanulnom,mint az azt tettem az írásbelire.Az első rész tényleg könnyűnek tűnt,de amilyen könnyű,olyan becsapós is,kétértelmű válaszok stb.Én is kb 70 százalékot számítottam magamnak,és remélem szóbelin javítom ezt.
2017. máj. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!