Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Erre megkaphatom a 40 pontot...

Erre megkaphatom a 40 pontot az egyetemre?

Figyelt kérdés
Beszédhibás vagyok. Gyakran nem tudom kimondani a szót. És néha el is dadogom. Most már tudom kezelni, hiszen mindig más szót használok de így is észrevehető. Hat éve voltam ilyen felmérésén és akkor azt írták a papírra, hogy ezzel születtem, és már soha nem fog elmúlni, de már ügyesen kezelem. Meg azt is írták,hogy nekem dupla annyit kell tanulnom mint másnak. Azóta nem voltam. De szerintem semmi se változott. Ha valaki jártas az ilyenben, azt szívesen meghallgatom. Nekem mindig is nehéz volt tanulnom. Erre meg szokták adni a 40pontot? (Nem akkora mértékű hogy ne tudjak megszólalni)

2017. máj. 13. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Én nem hiszem. Az egyetemi felvételi nem arról szól, hogy mindenkit, akinek tanulási nehézségei vannak betolnak. Neked nehezebb lesz, ezt el kell fogadnod. Gondolj bele, hogy miért érné meg nekik felvenni valakit, akinek tanulási nehézségei vannak? Ha tudja tartani a szintet, akkor úgy is bentmarad/felveszik, ha nem: nem...
2017. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

[link]

Itt írja pontosan milyen igazolás esetén jár a pluszpont

2017. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!