Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ-s képzés iskola mellett?

OKJ-s képzés iskola mellett?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok (elmúlottam 18) és szeretnék OKJ-s képzést csinálni ( konkrétan az Aranykalászost), sajnos sehol nem találom , hogy tudom-e gimnázium mellett csinálni. Minden kritériumnak megfelelek(ált. iskolai végzettség, B kat. jogsi, stb. ) Annak viszont utánanéztem, hogy interneten is lehet csinálni, ez által nem akadályozna abban, hogy normálisan tudjak járni suliba, csak nem tudom, hogy hivatalosan is lehet mellette gimibe járni.

2017. máj. 15. 05:45
 1/1 P.O.C. ***** válasza:
Miért ne lehetne mellette járni? Szerinted a Gimnáziumnak mi köze van hozzá, hogy iskola után mivel töltöd a szabadidődet? Mert szerintem semmi.
2017. máj. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!