Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit és hogy készüljek a...

Mennyit és hogy készüljek a felvételire? 13/l

Figyelt kérdés

Itt a hetedik év vége és ezzel együtt közeledik a felvételi is.

7.félévtől van a suliban előkészítő (magyar,matek),és még most járok egy 4alkalmas előkészítőre hétvégén.Szeretnék nagyon jó felvételit írni,és bekerülni egy erősebb gimnáziumba.(Karinthy,Xantus,Eőtvös)

Tapasztalatokat is írnátok légyszi?

🙂😇💕

(Kitűnő tanuló vagyok)

Köszönök minden választ és segítséget!!



2017. máj. 16. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeptembertől kezdj el régebbi feladatsorokat megoldani, és kész. Ha kitűnő vagy, és pluszba még előkészítőre is jársz, akkor simán menni fog, nem kell ráparázni.

Én a sulis előkészítőre jártam, meg otthon oldottam meg régebbi feladatokat annak idején, szintén kitűnő voltam, és bekerültem az Eötvösbe.

A lényeg, hogy nyugi, és ne érezd azt, hogy az életed múlik rajta, hiszen ez nem igaz.

2017. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!Sokat segítettél!
2017. máj. 16. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen komolyan veszed, nem érhet nagy meglepetés :) Ahogy az első írta, nézegesd a régebbi feladatokat, oldd meg és ellenőrizd le őket megoldókulcs alapján. Ha nyelvi szakra jelentkezel, gyúrj rá a nyelvre nagyon, hogy a szóbelid (ha van) minél jobb legyen! Az előkészítő sokat tud segíteni.

Szeretnek az egész körül egy kicsit nagyobb port kavarni, de egyébként nem olyan vészes, mint mondják. Ne engedd, hogy beparáztassanak, készülj eltökélten és minden rendben lesz! :))

2017. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,nyelvi szakra jelentkezem,de 8.-ban rakom le a középfokút.Köszönöm a választ!
2017. máj. 17. 07:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Karinthyban nincs idegennyelvből felvételi. Ha felvesznek a Karinthyba (amire igen nagy esélyed van), akkor nem kezdő nyelvi csoportban kerülsz. Erre jó az előzetes nyelvtudás vagy nyelvvizsga.
2017. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!