Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet jól szóbelizni?

Hogy lehet jól szóbelizni?

Figyelt kérdés

Tudom az anyagot nagyjából..de sose jut a teljes eszembe.. és nagyon ideges vagyok..mert 45-50 pont kellene emelt történelemből a tovább tanuláshoz és írásbelin is leblokkoltam holott tudtam jó pár választ. Nem tudok magolni, nagyon sok az anyag és amelyik téma nagyon érdekel az megmarad (ideológiák) de ami nem (1500 előtti évek) az nem.. és nagyon nagyon nehezen tanulom az évszámokat..

bármi tippet szívesen veszek :) köszönöm! 18/L



2017. máj. 20. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire jelentkeztél?:)


Amugy a legjobb modszer a nyugalom es a higgadtsag tori atlasz is ott lesz:)

2017. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

emelten nem lesz azt mondták :o


Szociálpedagógia pázmány illetve miskolc :) de a pázmány az első és innen (debrecenből) sokkal jobb lenne oda jutni.. de olyan messze vagyok mint Makó Jeruzsálemtől

2017. máj. 20. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
ohh :o en is miskolcra jelentkeztem amugy:)
2017. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel nekem is vannak gondjaim, hiába próbálok nyugodt maradni. Akárhányszor vizsgáznom kell, hulla sápadt leszek,remegek és nem tudom leplezni, hogy mennyire izgulok. Nem tudom miért, de ha sokat tanulok,akkor jobban előjön ez. Ha kevesebbet, mindig nyugodtabb vagyok és jobban teljesítek, ki érti ezt. Sajnos így a belefektetett energia sem térül meg nálam minden esetben.
2017. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!