Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot éri meg tanulni,...

Milyen szakot éri meg tanulni, amivel el is lehet helyezkedni (kapcsolódik a szoc. Munkához, szociológiához)?

Figyelt kérdés
tetszik nekem a szoc. munkás és a szociológia is, de mivel sok helyen olvastam,h. nem lehet könnyen elhelyezkedni velük ezért bepánikolva keresek most egy ezekhez hasonló,de keresett szakot :S

2017. máj. 21. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy... tehát olyan kéne ami a szociális területhez kapcsolódik és könnyen el lehet helyezkedni vele ha jól értem. Szerintem nem nagyon van ilyen. Van még a szociálpedagógia, de az se jobb elhelyezkedési szempontból. Más lehetőség esetleg?
2017. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sokan azt mondjak telitett a szocped és nem lehet vele elhelyezkedni..Nem telített, Itt Vasban peldaul nagyon kevesen vagyunk. Gyms-ben dolgozik a baratnom ott meg rosszabb a helyzett, 1 emberre jutna elvileg 4-5 telepules. Nalunk 9 van sok embernek, naluk 13 volt

olyan hogy valaki 15-re jart. Az az amikor elhagyod a fejed :) egyre inkabb olyan gyerekeket kapunk akik valamibe keveredtel; lopas, bantalmazas, nemieroszak, tamadas, mentalis betegsegek es ez nem az alja munka :) Merlegelned kell, majd irsz mi lett a dontes? :)

Az egyetemet pedig elegge megnehezitettek, hisz ok is rajottek sokan a diploma vegett mennek oda. Jog nalunk is volt, gazdasag es rengeteg rengeteg pedagogia. Ami szerintem emberre tette az embert :) Jövőre végzel? :) Nagyon tudom ajanlani a Szegedi Tudomanyagyetemet, messze meghalad nagyon sok Europai orszagban talalhato neves egyetemet. Hajrá! :)

2017. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mégy csak a jelentkezés előtt állok, de leginkább a szoc. munka áll hozzám közel , erről mi a tapasztalatod, annyira nem haszontalan? Amúgy a PTE-re jelentkeznék majd, az jó suli ezen a téren?
2017. máj. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!