Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri ma fodrásznak tanulni?

Megéri ma fodrásznak tanulni?

Figyelt kérdés
Amikor választanom kelett hogy melyiket szeretném a szakács és a fodrász(Barber is érdekel) között kelett választonom az elsőt választottam amit sikeresen elvégesztem, viszont nem szeretem , ezért gondoltam hogy megprobálnám a másik "álmomat" kifizetném én a tanfolyam árát , csak utána nem tudom mire számítsak ,kereseti lehetőség, kezdeti tőke, alkalmazotti álláslehetőség stb... Az érdeklődés meg van bár nincs papírom róla, de szoktam ismerősök haját vágni...nem panaszkodnak .

2017. máj. 21. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jó fodrász leszel és nem horror áron akarsz dolgozni, akkor lesz vendégköröd bőséggel. Tény, hogy sokan vannak, de vannak akik bénák, vannak akik a hétköznapi egyszerű ember számára elérhetetlen. Úgyhogy ha sikerül olyan árfekvést választani ami neked is és a vendégeknek is jó, akkor szerintem sikeres lehetsz.
2017. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kevés a jó fodrász, hiába vannak sokan 😅
2017. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!