Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen gimnáziumban tanuljak...

Milyen gimnáziumban tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Budapesti iskola lenne számomra jól megközelíthető. Olyan gimnáziumba szeretnék járni, aminek van egyfajta színvonala,ahol sokat kell tanulni, ám nem annyit, hogy lassacskán már-már monotónná váljon szabadidőmben a tanulás. Emellett nagyon szeretnék spanyolt, illetve angolt tanulni, ám láttam, ez nem minden gimnáziumban érhető el. Szakközépbe semmiképp sem szeretnék járni. Vannak esetleg jó tapasztalataitok ehhez hasonló gimnáziumokról?:)

2017. máj. 22. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Veres Péter Gimnáziumba járok, igaz eléggé Budapest szélén van, Békásmegyeren, de a többi igényedet teljesíti. Tanulni kell, de azért bírható, angolt és spanyolt is lehet tanulni, én is azt tanulok.
2017. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)) Felvételi nehéz volt??
2017. máj. 22. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már kismillió éve idejárok, még negyedik után felvételiztem, úgyhogy ezt nem tudom megmondani. :) Az biztos, hogy elég nagy a túljelentkezés, nem könnyű bejutni.
2017. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huha, azért köszönöm!!:)))
2017. máj. 22. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!