Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol-biológia osztatlan...

Angol-biológia osztatlan tanári képzésre szeretnék menni, de nem tudok dönteni az ELTE és az SZTE között. Tudnátok mesélni nekem erről a két egyetemről?

Figyelt kérdés
Bármilyen hasznos információnak, véleménynek örülnék. Vélemény a városról, az oda járó emberekről, hangulatról, tanárokról, órákról stb... Előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek. :)

2017. máj. 22. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak Szegedről tudok nyilatkozni. A várost én szeretem, szép, nem zsúfolt, békés, kivéve persze az egyetem környéke, ott nagy a nyüzsgés. Van egy óriási könyvtár, ahol jól el lehet ütni az időt lyukasórákban. A közlekedés jó, elvileg még akár ingyen bérletet is kaphatsz a helyi járatokra (szociális alapon). A kolik nem túl impozánsak, de jó a társasági élet, ha bulizni vágysz. Ha nem, akkor olcsó és jó albit sem nehéz szerezni. Lényegesen olcsóbb, mint a pesti élet (ha ez szempont). Egyébként úgy tudom, hogy a biológia épület Újszegeden van, ebből a szempontból húzós lehet, ha egymás után van angol, majd biológia órád, mert fél óra alatt - akárhogy rohansz - nem fogsz átérni Újszegedre. Szóval ebből a szempontból egy kicsit húzós, bár szerintem meg lehet úgy oldani az órarendet, hogy jó legyen :)
2017. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En meg egyik helyrol sem tudok nyilatkozni.. De en is a ket egyetem kozott vacilaltam. Igazabol en a szocialpedagogia mellett dontottem a magyar tori tanar helyett, de a tanari is egyertelmuen Szeged lett volna :)

Senkit nem bantani akarok, senkit nem leszolni, nincs jgom ehhez, de egyeni velemenyem az, hogy az ELTE hire nagyobb mint az oktatas szinvonala...nekem szeged sokkal sokkal baratsagosabb, diakkozpontubb.

Majd irj mi kett a vege :)

Lehet szeptemberben latjuk egymast?:)

Sok sikert!

2017. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. jún. 5. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!