Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet unalmas lesz a kérdésem,...

Lehet unalmas lesz a kérdésem, de gondoltam azért kiírom, hátha valaki tud adni nyomós indokot, választ nekem. Döntéshelyzetben vagyok a SOTE és SZTE ÁOK között?

Figyelt kérdés

Jelenleg a SOTE van első helyen, de gondolkodtam rajta, hogy módositsam-e...

Engem nem érdekelnek az érzelmi vonatkozások mint az így fogadnak be vagy úgy, csak az oktatás színvonala a fontos, és arra az egyetemre szeretnék járni, ahol jobban és korszerűbben tanítanak, de nincs tapasztalatom e téren, és a véleményetek érdekelne mindkét egyetemről.



2017. máj. 23. 13:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ezen elmélkedj: π=3.14✓
2017. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már látszik miért artasz 46 %-on, szeritem te meg elmélkedj el ezen.
2017. máj. 24. 09:12
 3/20 A kérdező kommentje:
tartasz*
2017. máj. 24. 09:12
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, minek írsz egyeltalán a kérdésem alá, ha nem is tudod megválaszolni azt. Az hogy szerencsétlen vagyok, szerintem csak azt mutatja, hogy te milyen ember vagy. Nem vagyok kíváncsi rád, erre itt elkezdesz kötöszködni névtelenül velem, az sem tudod ki vagyok Istenem... Tegyél rendet magadban, mert nagyon rossz ember lehetsz. A környezetedet meg egyébként sajnállom... Ne OFFolj.
2017. máj. 24. 12:07
 5/20 anonim ***** válasza:
15%

"szeritem te meg elmélkedj el ezen."

Mi ez a mondat? Nem csak a szerintemet írtad el, de ez a szórend érthetetlen.


Ezeket még nézd át: kötöszködni, sajnállom


"Az hogy szerencsétlen vagyok, szerintem csak azt mutatja, hogy te milyen ember vagy"

What? :D Ezen jót nevettem. Mi köze egymáshoz a kettőnek?


Jajj Te gyerek. Nem bántásképp, de ne akarj egyetemre menni, főleg ne orvosira, ahol szövegeket kell tanulnod. Bár fel se vennének Téged, szóval megnyugodhatsz :)

2017. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ja, azért van 440+om kisokos. :D Tuddod mit semmi gond, nem tudok írni, meg minden bajom van, te pedig tökéletes vagy, fantasztikus vagy, meg minden ami kell! A helyesírásod pedig. uh. Hihetetlen!! Remélem minden ember rólad vesz példát!!! és kééérlek kérlek írj választ erre is mert nem tudok ám meglenni a válaszaid nélkül !!! LéCCCCike!!! :DDDDDDDD Gyerek Wok kell egy ppéldakép. puX :"D
2017. máj. 24. 14:06
 7/20 anonim ***** válasza:
14%

Lászik is, hogy gyerek vagy! :)


Ezeket nézd át: Tuddod,Wok,puX

2017. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Ja és a ppéldakép kimaradt!
2017. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Rendicsek!!! :D :D :D
2017. máj. 24. 19:12
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

csak azert, hogy legyen egy ertelmes valasz is.. :)

a SOTE nagyon jó, nagyon erős.. viszont a SZTE egyre inkabb orszag legjobbja lesz, nagyon sok tekintetben.. nem tudom SOTE-n nem voltam, csak baratok.. de szerintem SZTE

2017. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!