Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és menedzsment...

Gazdálkodási és menedzsment szakra készülök. Mennyire készít fel az egyetemre, ha elolvasom Marx "A tőke" című művét?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire. Egy szórakoztató irodalmat ne hasonlítgass már a valósághoz.


Kikapcsolódáshoz jó lesz, mint pl egy scifi film, de kiléphetnél már az álomvilágodból!!!

2017. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért?Beleolvasgattam.Pár oldalt elolvastam és már tudom,hogy mi az a társadalmilag szükséges munkaidő,mitől függ az áruk értéle,hogy az áru értéke egyenesen arányos a ráfordított minka mennyiségével és fordítottan arányos a termelőerővel.Mitől lesz valami értél vagy használati érték.

Az egyetemem is ilyeneket tanulunk majd,nem?

2017. máj. 24. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2017. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit tanulunk?Ez közgazdaságtan.Ott talán nem közgazdaságot tanítanak?
2017. máj. 25. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tantervet.
2017. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem,de fogalmam sincs,hogy mit takar pl.a makroökonémia és mit fogunk ott tanulni.De ezek olyan alap dolgok,amiket leírtam..nem hoszem el,hogy ilyeneket ne vennénk.

Pl.a Soros György féle reflexivitáselméletet tanulni fogjuk e?

2017. máj. 25. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod mi az a makroökonómmia? Nézz utána! Különben mi Mankiw könyvéből tanultunk.
2017. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!