Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tehetnék, ha az egyetlen...

Mit tehetnék, ha az egyetlen olyan helyről elküldtek, ami érdekelt?

Figyelt kérdés
Tehát, nyomozó szerettem volna lenni, de pszichológián kibuktam. Másban nem tudom elképzelni magam, nem köt le semmi. Matekból és angolból jó voltam, szívesen foglalkoztam vele, esetleg azokkal kezdhetnék valamit, valakinek van ötlete?

2017. máj. 24. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendőrségen belüli "nyomozó" nem érdekel? Vagy az nagyon más? (Én nem értek hozzá, csak tudom, hogy ott is töltenek be ilyen munkakört.)
2017. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát...jövőre meg tudod próbálni megint, addig csinálj okj-t az első kettő ingyen van. Ha már mst nem szeretél... de matek angollal akár közgázra is elmehtsz, bár oda nagyon magasak a pontok
2017. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
BGE-re is jelentkeztem, biztos, ami biztos alapon, pedig annyira nem mozgat a közgáz. Muszáj leszek elkezdeni azt, bár nem lelkesedek jelenleg az ötletért... Ponton meg meglesz ott is, csak fizetősre. Kitudja, még megszeretem azt
2017. máj. 24. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!