Ha bizonytalan vagyok a jelenleg tanult szakmámmal kapcsolatban, szerintetek, hogy fogok én ebből jövőre levizsgázni? (OKJ)

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyenek a jegyeid?
2017. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jegyek lazán megvannak, 3-as 4-es, de nem ettől tartok, hanem a gyakorlattól, ha jövőre nem fogják rendesen oktatni a gyakorlatot elég húzós lesz...
2017. máj. 24. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Számítógépes szakma?
2017. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja eltaláltad, ha meg is lesz eláshatom majd vele magam a jelenlegi tudásommal kb. Elcsesztem az első szakma választásomat, de majd a második szakmám jobb lesz.
2017. máj. 24. 17:58
 5/6 anonim válasza:
milyen szakma konkrétan?
2017. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Számítógép szerelő, karbantartó. Önmagában elsőre jól hangzik a szakma de a szomorú igazság: szereléses gyakorlat szinte nulla, ha van csak minimális, hibaelhárítás jóformán nem emlékszem hogy lett volna eddig, karbantartás pedig szinten minimális, ami dühítő, hogy ilyen hálózatos dolgokra bezzeg van idő, de semmire nem fogok vele menni, mert az nem is érdekel és semmi értelme, illetve még van alap számítástechnikai ismeretes óránk, de az is csak elmélet. Szóval így vizsgázzak jövőre = bukás...
2017. máj. 30. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!