Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megérné egy évet csúsznom...

Megérné egy évet csúsznom azért, hogy felvegyem az SPM-et?

Figyelt kérdés
Psz-es vagyok corvinuson és eléggé megbántam, hogy év elején nem jelentkeztem SPM-re. Szerintetek megérné szeptemberben jelentkeznem rá, úgy, hogy tudom, hogy így egy évet csúsznék? Arról nem is beszélve, hogy erasmusra is szeretnék menni..(amiatt is valószínű, hogy egy évet csúsznék)

2017. máj. 24. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod jónak, igen.
2017. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SPM az eléggé nehéz :D Első évesként tényleg nem nagy megeröltetés, de utánna, vmi halál :D


Én személy szerint nem csinálom, de írd ki Bajtársoló facebook csoportba és kérdezz meg felsősöket.


Erasmus miatt akkor nem csúsznál ha másodévesként mész el, mert akkor sok tárgyat el tudsz fogadtatni, harmadévesként már biztos a csúszás. SPM-en pedig olyan speciális tárgyak vannak amiket pedig végképp nehéz elfogadtatni külföldivel

2017. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erasmusra eleve nehéz bekerülni G karon :D szval 4es átlag kell hozzá.


Na ezt SPM-en nagyon-nagyon nehéz hozni :D Szval SPM-en Erasmus rossz átlag miatt se lehetséges


Erasmusra amúgy mesteresként is tudsz menni

2017. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Offtopic de: Az első évben lekéstem a jelentkezésről erasmusra, így csak másodévben fogok tudni jelentkezni ami gondolom azt jelenti hogy max harmadévesként fogok tudni erasmusra menni. Így is csúsznék?
2017. máj. 25. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát idén nyáron sztem most írják ki, van pótpályázat erasmusra a kövi tanévre. Tehát most is kimehetsz a megmaradt helyekre.

Őszipályazatnál viszont kövi tanévben mehetsz csak. Ekkor tuti a csúszás

2017. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Elsőéves Psz-es vagyok és én is SPM-es szeretnék lenni. Téged bevettek végül?

2019. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!