Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségei vannak egy...

Milyen lehetőségei vannak egy huszonéves srácnak, aki semmilyen zenei tapasztalattal nem rendelkezik, de szeretne megtanulni hangszeren játszani?

Figyelt kérdés

Ennyi idősen van lehetőség zeneiskolába járni? Ha igen, gondolom nem a 6 évesekkel kell együtt járnom.

Mindenképp szeretnék megtanulni, csak szeretném ezt a lehető legmegfelelőbb módon tenni.

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezen a téren?

Előre is köszönöm a válaszaitokat.



2017. máj. 27. 02:03
 1/5 anonim válasza:

Sztem találsz valahol felnőtt képzést.Keress rá a neten.Vagy nézd meg a közeledben lévő zeneiskola honlapját hátha ott van hány éves korig lehet oda járni.

Sztem nem nagyon késő elkezdeni.Ha hobbi szintem akkor nem késő.Ha zenekar akkor már húzósabb.Kérdés milyen gyorsan tanulsz.

2017. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak hobbinak szeretném, saját örömömre.

Nagyon gyorsan tanulok, sokat és pontosan. Egyetemista vagyok.

2017. máj. 27. 13:11
 3/5 anonim válasza:

Akkor szerintem vágj bele.Keress rá hol tanítanak fiatalokat és jelentkezz.Meglásd menni fog.

Sok sikert :)

2017. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

átérzem a problémád, én a focival vagyok huszonéves fejjel ugyanígy, hobbinak szeretném, saját örömömre, nulla előzménnyel...


Sok sikert, hogy valóra váljon az álmod, ha nagyon vágysz rá, talán nem lehetetlen! :)

2017. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sohase késő elkezdeni. Ne tartson vissza az, hogy nem 6 évesen akarod elkezdeni. Hajrá!
2017. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!