Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok államilag támogatott...

Tudtok államilag támogatott hangmérnöki főiskolát? Esetleg államilag nem támogatottat?

Figyelt kérdés

Érdekelne a hangmérnöki képzés, mivel nagyon sok időmet töltöm hangokkal és a hangtechnikával, és itt nem csak arra gondolok hogy hi-fi rendszeren hangosan hallgatom a zenét, hanem a tényleges technikai, hangképzési és egyéb részeire.

Az ideális az államilag támogatott főiskola lenne, de ha ilyen nincs, vagy nehéz bejutni, akkor érdekel a nem támogatott is.



2017. máj. 27. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Színművészeti Egyetem mozgókép szakon hangmester szakirány
2017. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen állami?
2017. máj. 27. 17:54
 3/12 anonim ***** válasza:
ez az egyetlen főiskola ahol van ilyen képzés. a többi okj.
2017. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áh, értem. Esetleg hasonló szakma, amit oktatnak főiskolán?
2017. máj. 27. 18:21
 5/12 anonim válasza:
1G School.
2017. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
de most neked az a lényeg hogy ez legyen a szakmád vagy csak az hogy főiskolára járhass?
2017. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem az a célom hogy akárhogy is, de ebben a témakörben helyezkedjek el iskolán és utána munkaként is, mert nagyon érdekel és hobbiból is űzöm ezeket.
2017. jún. 4. 23:35
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg persze főiskolán sok dolgot meg is tudok róla.
2017. jún. 4. 23:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez az 1G School nem tűnik rossznak, utána is nézek bővebben, köszi :)
2017. jún. 4. 23:37
 10/12 anonim válasza:
Az államilag támogatott szr. Kapsz valami papírt, de nincs tudásod és munkánál mindig a tapasztalt ember kell. Azt javaslom gyakorolj otthon mixinget valamelyik DAW-val (Ableton, Pro Tools, Logic....) már felvett zenéken. Ilyeneket mike senior oldaláról tudsz letölteni multitrackes megoldásban. Én is ilyenekkel gyakorlok. Egyébként ezzel itthon nem lehet boldogulni, csak külföld.
2017. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!