Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol a legjobb a mérnökinformat...

Hol a legjobb a mérnökinformatikus képzés a 4 egyetem közül? Milyen sorrendet állítsak fel a jelentkezésnél?

Figyelt kérdés
Óbudai Egyetem, Pannon Egyetem, Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Széchenyi István Egyetem

#legjobb #sorrend #jelentkezés #mérnökinformatikus. egyetem
2017. máj. 28. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
23%

A Pázmány és Óbudai kb egy szinten vannak. Az Óbudain erősebb az alkalmazott informatika (pl. üzemeltetés, programozás), Pázmányon meg a biológiai vonal (pl. neurális hálózatok). Az Óbudain voltam nyílt napon, és erre konkrétan rákérdeztem a dékánnál, innen tudom.


Pannon Egyetemen végzett az egyik ismerősőm, és azt mondta, hogy talán picit kevesebb és könnyebb a matek, de a szakmai rész egy nagy nulla. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz.


Széchenyi István Egyetem: Ide járt a középiskolai programozó tanárom levelezőre. Csak hétvégén járt be, és még így is elvégezte csszás nélkül, és úgy, hogy a sulinba is bejárt 8 órára tanítani. Azt mondta könnyű elvégezni, azért is minimum a ponthatár, de Ő nagyon jó is volt matekból (és nem szakadt meg a tanulásban).

2017. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!