Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire lesz nehéz a Gimnázium?

Mennyire lesz nehéz a Gimnázium?

Figyelt kérdés

Mire számíthatok?Most hetedikes vagyok, néhány 4-esem van a többi mind 5-ös(Napi fél, max 1 óra tanulással).

Mennyire lesz nehéz a beilleszkedés?

Nem vagyok nagyon barátkozós típus.

13/F



2017. jún. 1. 17:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! A leendő gimidtől függ. De szerintem az első év vagy félév mindenkinek nehéz. Erről sokat én sem tudok, mert 8.as vagyok, de eddig még nem voltam négyesre lezárva semmiből, napi max fél óra tanulással, talán hétvégén egy-két óra. Viszont olyan Gimnáiumba jelentkeztem, ahol nem lesz könnyű.
2017. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen gimi. Ha egy random gimi nevű iskola akkor nem lesz vészes. Ha a környék / város / megye elit gimiebe mész akkor az első félév nehéz lesz de utána megszokod.


Az én gimibe a real osztályra olyan 4,7 volt a felvettek átlaga, és az osztalyatlag idővel kompenzalodott olyan 4,2 környékére szóval ha tanulsz akk nem lesz gond.


Én sem vagyok ismerkedos típus. Csak add önmagad e majd kialakulnak a dolgok

2017. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A környéken ez az egyik legnehezebb gimi,

de imádok tanulni.

2017. jún. 2. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!