Melyik a jobb biofizikus képzés? SZTE vagy ELTE

Figyelt kérdés
Két helyet ismerek ahol a fizika bsc-n lehet biofizikára szakosodni. Az egyik az SZTE a másik az ELTE Az érdekel, hogy milyen tapasztalataitok vannak a két szakkal kapcsolatban. Melyik mennyire elvégezhető, melyik a gyakorlatiasabb, melyik elméletibb? Melyikkel megyek többre az életben, ha kutatni szeretnék??

2017. jún. 2. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ELTE-s képzés elég jó, vannak elméleti és gyakorlati órák is. Viszont nem könnyű. Nem ismerem az SZTE képzését, de szerintem mindkettővel tudsz majd kutatni ha jól teljesítesz.
2017. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó, ezek jó egyetemek. A biofizika mindenhol biofizika. Én már mindkét helyen éltem, tanultam és dolgoztam is.


Az ELTE nagyobb lehetőségeket tud biztosítani, mert nagyobb egyetem, több biológus, több fizikus, több vegyész van, több intézmény, rokon egyetem a szomszédban, kutatóintézetek, főváros. De Szeged is nagyon jó hely.

2017. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El tudnátok mondani, hogy miben más a két helyen a képzés? Az eltét ismerem és azon gondolkodtam, hogy átjelentkezem a szegedire.
2017. jún. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!