Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon el vagyok keseredve...

Nagyon el vagyok keseredve bővebben let. Mennyi az esélye hogy az állami ponthatárt levihetik?

Figyelt kérdés

DE GYTK-ra jelentkeztem 373 pontom lehet max szóbelikkel is összesen.

2.nak TTK vegyészmérnökit jelöltem oda 366 jött ki.

Mennyi az esélye hogy véletlenül a GYTK-bál a 385-öt levigyék?

Valamint TTK vegyészmérnökire van esély 366-tal?

2017. jún. 6. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínütlen. Sajnálom.
2017. jún. 6. 12:59
 2/3 anonim ***** válasza:

GYTK tuti esélytelen, én inkább növekedésre számolok, mivel nem voltak olyan nehezek az érettségik.

vegyészmérnöki még akár össze is jöhet, de annak hogy max pontos szóbelit produkálj nem sok az esélye, ha nagyon jó vagy kalkulálj olyan 92-93%-al.

2017. jún. 6. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Anno levitték, nem tudni most mi lesz, valószínűleg nem, de sose lehet tudni, ne add fel!
2017. jún. 6. 13:29

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!