Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemmel kapcsolatban, ha...

Egyetemmel kapcsolatban, ha angolul is felveszem az oraimat elvegezhetem angolul is?

Figyelt kérdés
Tehat az a tervem hogy a DE jelentkezek, felteszem felvesznek allamira. Angolul is hallgathatom az oraimat ingyen? Es ha igen, levizsgazhatok angolul is? Es akkor ket diplomam lesz? Elore koszonom a valaszokat!
2017. jún. 8. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz két diplomád és nem is biztos, hogy felevehtsz minden órát angolul.
2017. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor vehetsz részt az idegen nyelvű képzésben és csak akkor kapsz erről diplomát, ha eleve az idegen nyelvű képzésre jelentkezel (és persze, ha felvesznek oda).
2017. jún. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a PTE-n vagyok, itt van lehetőség arra hogy angolul hallgassak egyes órákat és angolul is vizsgázzak, mivel ugyanez a szak angolul is indult külföldieknek. Ettől függetlenül ugyanazt a diplomát kapnám, de mivel bőven elég nekem magyarul is megtanulni, nem éltem a lehetőséggel. :D
2017. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!