Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen diplomát érdemes...

Milyen diplomát érdemes megszerezni csak azért, hogy több legyen a fizetésem?

Figyelt kérdés

Logisztikai területen dolgozok adminisztrátorként, pénzügyi OKJ vizsgám van. Ezek közül nagyon egyik sem érdekel főiskolai szinten, de ha kellene, elvégezném. Idősebb munkatársaim panaszkodnak, hogy ha lenne diplomájuk, több lehetne a fizetésük. Gondoltam, elébe megyek ennek a problémának.


Mit érdemes elvégezni? Elég valami büfészak is? Mert valamilyen szinten biztos beleszámítják azt is a fizetésbe, mégha nem is teljesen oda kapcsolódik (kommunikáció, vagy tudom is én)


Illetve a pénzügyi főiskola nehéz lenne?

Itt 4-es, 5-ös voltam.


Köszönöm előre is.

22L


2017. jún. 10. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
PSZF, Külker tökéletes, azaz BGF. Nehéz de megéri.
2017. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Orfeus ***** válasza:

Hát ha szereted a logisztikát akkor olyan szak ahol lehet választani szakirányt. Mondjuk Gazdálkodás és Menedzsment, asszem van logisztika szakirány.


Ha csak a pénz kell akkor ez jó lehet, mert ez ilyen semilyen, másoddiplomának jó, alapból meg nem is tudom hogy jó e valamire... Vagy esetleg pénzügy és számvitel, ott jó sok a matek stb.


De arra figyelj, hogy ne vedd félválról. Az OKJ az egyetemhez képest 0. Az írásodból azt veszem hogy kicsit lazára veszed, de én is akkor koppantam amikor odakerültem. Meglepődtem nagyon.


Az hogy hol végzed, szerintem mindegy. Gondolom esti vagy táv lenne. Mire végzel 26-27 éves leszel, a kutya nem fogja nézni hogy corvinus vagy BME vagy kecskeméti fősuli vagy akármi legalja suliba végezted. Van tapasztalat, és felsőfokú suli.


Akkor tuti többet keresel. Szakiránynak én ezt a 2-t ajánlom, mert relatíve könnyű. És valamilyen szinten kapcsolódik ide.

2017. jún. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!