Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Semmelweis egyetem ápolás...

A Semmelweis egyetem ápolás és betegellátás (ápoló) szakára érdemes jelentkeznem 0, azaz nulla biológia, nulla kémia, és nulla fizika tudással?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, egy kétéves OKJ-ra fogok jelentkezni most, mellette diákmunkát fogok végezni.


1.5 év alatt fel tudok készülni kettő emelt szintű érettségire? Arra gondoltam, hogy érettségi előkészítő tanfolyamra fogok jelentkezni. Megéri?


Azaz 2017. szeptembertől - 2019. májusig lenne időm felkészülni. Vagy elég, ha csak két közepet teszek?

Mely tantárgyakból tegyek, milyen szintűt?

Tapasztalatokat várok!

Megy a zöld mancs minden hasznos válaszadónak.



2017. jún. 10. 18:43
 1/5 A kérdező kommentje:

Emelt biológia + közép kémia, vagy emelt kémia + közép biológia tudás elég lenne az egyetem elkezdéséhez?

Melyiket ajánlanátok inkább?

2017. jún. 10. 19:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell emelt érettségit tenned hozzá, mindenesetre egy emelt biosz szerintem jól fog jönni. Kémiából nem muszáj érettségizned, ha nem szeretnél, majd meglátod, hogy hogyan megy. Egyébként addigra már bőven lesz tudásod, amikor odamész, és másfél év elég lesz, szóval naná. :)
2017. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Háát.. Nem lenne túl merész dolog nulla kémiatudással elkezdeni?

Köszi a válaszod.

2017. jún. 10. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki nem gátol meg abban, hogy átnézd, caak vizsgázni nem muszáj. :)
2017. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

Akkor majd megpróbálom egy középszintre feltornázni azért a kémia tudásom is.. :)

2017. jún. 10. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!