Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mérnökinfó bsc és infoᦁ...

A mérnökinfó bsc és info-bionika msc jó párosítás?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Hol pontosan?
2017. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most jelentkeztem mérnökinfóra a BME-n, a bionikát a Pázmányon néztem ki.
2017. júl. 13. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ayy akkor vannak hasonlóak!

Én villany után akarom majd az info-bionikát ott végezni!

2017. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvégeztem az utóbbit. Nekem kb egy kamu MSc-nek tűnik így utólag. Amit leszedtek a BSc-ről. Szerintem azokbak jó akik papírt akarnak, és PhD-zni, főleg akik itt végeztek BSct.


Most sok fejlesztés volt a tantervben, de szerintem továbbra sincs sok értelme más szakról. Ha szakmai dolgokban akartok elmélyülni MSc lényege, akkor maradjatok MI-n. Nekem szerencsém volt, mert minimális energiabefektetés mellett sikerült elvégeznem, és szakmai dolgokkal foglalkoztam... de most telerakták egy rakás nehéz tárggyal ami miatt alig van idő a témádra.

2017. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!