Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Alapképzésre jelentkeztem, és...

Alapképzésre jelentkeztem, és diploma alapján akarok pontot számíttatni, mikor számolják ki?

Figyelt kérdés
már rég feltöltöttem, de még mindig 0 a pontszámom (indok: nincs emelt érettségi, ami feltétel), de nem feltétel, ha van diploma (oda volt írva a szak leírásában). Aki hasonló cipőben jár, nektek kiszámolták már? Még ne idegeskedjek?
2017. jún. 11. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nálam is hasonló a helyzet. Nekem még nem dolgozták fel a becsatolt felsőfokú oklevelet. Én egyeztettem az egyetemmel is ahová jelentkeztem és ők addig nem tudják rögzíteni a pontot amíg nincs feldolgozva a diploma. Ha neked már feldolgozta a Felvi akkor azt javaslom az adott egyetem tanulmányi osztályán érdeklődj mert azt már ők intézik nem a Felvi.
2017. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én két helyre jelentkeztem ilyen formában.. Az egyiknél már van pontszám, a másiknál még 0.
2017. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nálam már minden fel van dolgozva, ezért furcsállom, csak a harmadik helyes jelöltemnél van pont eddig, a másik kettő 0, de akkor nem idegeskedem még, köszönöm a válaszokat :)


esetleg megírnátok majd, ha valami változás történik nálatok? (SZTE és KRE a két helyem, ahol 0 van)

2017. jún. 11. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok:


Nálam PPKE 0 (EKE van pont)

2017. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nálam még mindig változatlan a helyzet:-(
2017. jún. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálam már a KRE is megjelent, de az első helyem, az SZTE még nem, szóval még nem vagyok nyugodt.
2017. jún. 16. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ráírtam egy hete a PPKE felvételisére. Még aznap válaszolt, hogy rögzítette a pontjaimat. Azaz, már minden pontszámom fönn van:-)(PPKE és EKE)
2017. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lassan nekem is kéne valamit kezdenem az SZTE-vel :(
2017. jún. 25. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. nekem is már rögzítve lett a pont.
2017. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!