Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosira szeretnék menni,...

Orvosira szeretnék menni, szerintetek SOTE, DOTE, SZOTE, POTE-ra menjek?

Figyelt kérdés

Eddig Debrecen lenne az első hely, de ez meg változhat.

Most voltam 10.-es



#továbbtanulás #orvosi #DOTE #Szote #POTE #egyetem. SOTE #orvos szeretnék lenni
2017. jún. 18. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kozelebb van .
2017. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rakd sorba őket szimpátia, közelség, ilyesmik szerint, aztán hadd döntsön a sors. Sok orvosira felvételizőt érnek meglepetések, mert nem mindig lehet szuperpontosan belőni a ponthatárokat és azt, hogy milyenek lesznek az emeltjeid.
2017. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Én, ha orvosira mennék, tuti SOTE-t választanám.
2017. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is aztválasztanám, amelyik legközelebb van. Jó a képzés mind a négy egyetemen. :)
2017. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jún. 18. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

POTEra ne.

Én jól megbántam, hogy meg se jelöltem Pestet, pedig pesti vagyok.

Lelki terrorként élem meg ezt az egészet itt, nem tom máshol mi a szitu.

2017. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Amelyik legközelebb van. Mindegyik színvonalas, mindegyik elismert, mindegyiken ugyanazt tanulod meg, mindegyiken megvannak ugyanazok a továbblépési lehetőségek.


És mindegyik orvosi nehéz (de azért lelki terrornak nem nevezném, bár lehet, hogy egyesek érzékenyebbek rá). Utolsóra pont ezért ne hallgass, ha másik orvosira járna, akkor valósíznűleg azt szidná éppen... És ha ő is a legközelebbit jelöli meg, és fel is veszik, az akkor most a SOTE lenne, és onnan kellene éppen menekülni...

2017. jún. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Még annyit, hogy a 6-os már oktatónak is kiadja magát, inenntől végképp hitelét vesztette:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__speci..

2017. jún. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem válaszd azt az egyetemet ami közelebb van, vagy esetleg amelyik szimpatikusabb. Még ezalatt a két év alatt szerintem simán eltudsz menni a nyílt napjaikra, és én személy szerint ajánlom az Educatio kiállítást, ott sok fontos dolgot megtudhatsz mind a 4 egyetemmel kapcsolatban. Én is orvosira készülök, szurkolok neked!

(én 9.-es leszek még csak :D )

2017. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is szurkolok Neked utolsó!

2017. jún. 28. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!