Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 86% infó meg 71% angol középsz...

86% infó meg 71% angol középszintű érettségivel 280 as ponthatárral jogász szákra felvennének jövőre és megérné jelentkezni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 18. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

280 pont jogászra? Fizetős?

Én nem jelentkeznék telített szakra fizetősön, de ha neked ez az álmod akkor jelentkezz.

2017. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem. A ponthatár minden évben változik, de ha jóval több pontod van, mint amennyi az elmúlt iksz évben volt a ponthatár, számíthatsz arra, hogy felvesznek.


Azt meg nem tudom megmondani neked, hogy mennyire éri meg odamenni, mivel ötletem sincs, hogy melyik egyetem jogász szakáról beszélünk, illetve, hogy anyagilag mennyire engedheted meg magadnak az önköltséget. Ha meg tudod oldani, hogy fizesd a tandíjat, és tájékozott vagy az egyetemmel kapcsolatban, és úgy érzed, hogy ezt szeretnéd, akkor persze, csináld.

2017. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felvi-n pontszámító kalkulátorba szépen beírod a dolgokat, kiválasztod az egyetemet és a szakot, ki fogja dobni a pontszámod. Utána pedig megnézed, hogy az elmúlt években mennyi volt a ponthatár és megnézed azt is, hogy a te pontod hova elég.
2017. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja meg megnéztem infót nem számolják be joghoz, csak a törit, magyart, idegen nyelvet, amelyek közül az egyiket kötelezően emelt szinten kell letenni.
2017. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi ember van, akinek megkönnyítené a dolgát ha felnezne a felvi.hu-ra. Komolyan a kérdező azt hitte, hogy info, jogra beszámítható? Könyörgöm, tajekozodjunk mar egy kicsit, mielőtt ide kiirunk vmit.
2017. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Miert akar mindenki egyetemre jonni, ha arra sem kepes , hogy tajekozodjon es NE it?!!? Konyorgom ne hasra utessel menjunk mar egyetemre! Hogyan akar valaki jogot tanulni, ha azt se tudja mik a kovetelmenyei? Ez igy nagyon keves pont, inkabb valami mernoki szakk, ott ugy is nagyon alacsonyak a ponthatarok!
2017. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hacsak nem tudsz jövőre megcsinálni egy emelt angolt felejtős. emelt magyarral meg törivel már elkéstél ha eddig nem jártál faktra belőlük.
2017. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aválaszolókirály ***** válasza:
Egyáltalán ne menj egyetemre, nem kell mindenkinek diploma és ahogy látom neked sem.
2017. jún. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Károlyi ?
2018. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!