Jó gimnáziumok Pesten?

Figyelt kérdés

- Sima gimnázium kellene mindenképpen

- Nyelvi szakra mennék, jó lenne, ha lenne kifejezetten erős angol/német szak, valamint más nyelvek tanulását is tudja biztosítani az iskola. Minél több, annál jobb.

- Budapest elég bizonytalan, nem sűrűn jártam ott, tartok attól, hogy nem tudnám megszokni az ottani mindennapokat. Mondjuk én kifejezetten nagyobb városra gondoltam, ami szép, látványos. De ha mondjuk van ilyen budapesti gimi, akkor lehet számításba venném.

- Az egyik legfontosabb, hogy szerethető, jó pedagógusréteg legyen a suliban, valamint az ott tanuló diákok nagyobb részt minden évfolyamon összetartóak, jó a közösség.

- 4+1 osztályos nyelvi szakokba biztos nem vágnék bele.

Ennyi lenne, hiába nézelődtem neten, személyes vélemények nekem többet érnek. :)



2017. jún. 20. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Újpesti Babits.

Van: Angol,német,orosz,francia,japán,spanyol nyelv.

2017. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2017. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A közelben nincs megfelelő suli?
2017. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az újpesti Babits Mihály Gimnáziumot ajánlom.
2017. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!