Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges érettségi nélkül?

Lehetséges érettségi nélkül?

Figyelt kérdés
Jegyek hiányában nem érettségizhettem májusban szóbeliből sem pedig írásbeliből hanem majd augusztusban kell tennem egy pótvizsgát és csak októberben kezdhetem meg az érettségit viszont én tovább szeretnék tanulni egy szakmát de olyat amihez érettségi kell hogy felvegyenek és szeptemberben ugyebár már kezdődne a suli de nekem még akkor nem lesz meg az érettségim msot ilyenkor halasztanom kell 1 évet és a következő évfolyamra beiratkozni szakmára vagy valamit lehet csinálni hogy elkezdhessem már most szeptemberben az évet?

2017. jún. 21. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az esetleg nem fordult meg a fejedben, hogy nem hozzá nem értőket kellene erről megkérdezned, hanem az iskolát, ahonnan biztosan valós tanácsokat kapsz? ...
2017. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy "jegyek hiányában"?
2017. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magántanuló vagy?
2017. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincsennek bent most a sulimban majd csak augusztusba, hianyoztam azon a heten amikor irtuk az év végi dogákat és nincsennek meg azok a jegyek és ezert nem érettségizhettem
2017. jún. 21. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamennyi érettségi tárgyból nincs jegyed?
2017. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen
2017. jún. 21. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban a felnőttképzési iskolák, mivel vadásznak a diákokra - ebből élnek - bele szoktak menni egy olyan megállapodásba, hogy majd ősszel prezentálod az érettségi bizonyítványodat, de addig is elkezdheted az iskolát. Őket kell megkérdezni.
2017. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Anno OKJ-n nálunk volt két srác akik megbuktak valamiből érettségin, de felvették őket és év közben csinálták meg.
2017. júl. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!