Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A gazdálkodás menedzsment...

A gazdálkodás menedzsment vagy a kereskedelem marketing szakot könnyebb elvégezni?

Figyelt kérdés

Ezt a két szakot jelöltem meg, így ez a két lehetőségem van. Igazából főként az érdekelne, hogy melyik szakon kevesebb vagy könnyebb valamivel a matek(mert gondolom az a nehéz része), melyik szak "kevésbé szívás", már ha lehet ilyet mondani...Nagyon fontosak lennének a véleményetek és a tapasztalatok, akik közületek oda járnak, melyik a jobb döntés? Amúgy készülök rá persze,matekból ötös voltam, érettségim négyes.


Még egy kérdés, igazából engem nem érint, csak kíváncsiság...Turisztikán is ugyanolyan matek tananyag van? Mert láttam hogy sokan arra mennek.



2017. jún. 25. 14:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Még csak annyi hogy kisvárosi egyetemre készülök semmiképpen sem BGE vagy ilyesmi....De sokan riogatnak hogy mennyire nagyon nehéz lesz
2017. jún. 25. 14:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi nem lesz annyira nehéz, ezek nem azok a tipikus szakok ahonnan kihullanak az emberek és a kettesert konyorognek minden vizsgán. Innen csak az bukik ki aki rájön h nem érdekli vagy nagyon lusta.


A két szak egy kutya, kb agyanannyi a matek, és azért ezeken a szakokon csak pár matekos tárgy van, így nem hiszem hogy a matek lenne a legnagyobb szopotargy, bár lehet h sokaknak az, nem tudom.

2017. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem sem a legnehezebb szakok. De azért az nem igaz, hogy kevés matek tárgy van. Gazdasági matek I, gazdasági matek II, statisztika I, statisztika II, számvitel, pénzügy, vállalati pénzügy, kontrolling.. ennyi hirtelen ami eszembe jut.
2017. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

# 3

Operációkutatás...

Számvitelnél azért az alap műveletekkel csak nem lesz baja :D

Inkább a sok szabályszerűség a rossz, amit be kell magolni.

2017. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Amúgy megcseréltem a sorrendet kereskedelem marketingre, remélem jó lesz🙂
2017. júl. 6. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!