Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen órák vannak a +1...

Milyen órák vannak a +1 szakmai évben?

Figyelt kérdés
Ha megvan az érettségi akkor nekem van +1 év szakmai év, ahol a szakmát tanuljuk és majd abból kell vizsgázni. Milyen órák vannak abban a évben?

2017. jún. 28. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyasmi témájú bővebben kifejtve, mint amit addig tanultatok.
2017. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Drága, milyen szakmát tanulsz? :D
2017. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elektrotechnika. De miért nem a szakmai tantárgyak vannak minek a felesleges tantárgyak neértem.
2017. jún. 28. 14:51
 4/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok, mondok egy példát, pl én kereskedelem-marketing szakmacsoportos voltam közgazdasági szakközépiskolában; és ötödévnek ott pl volt olyan, hogy logisztikai ügyintéző, és akkor én előtte tanultam pl szakmai tantárgyként 11-12.-ben marketinget, szakmai angolt, nemzetközi kereskedelmi ismereteket, nemtom itt volt-e még pl információkezelés, ha volt,akkor 1, és az ügyviteleseknek volt 3 belőle, a másik szakmacsoportnak, gazdinfosoknak (gazdasági informatikus szakirány/szakmacsoport 11-12.) nem volt; és akkor ötödévben volt veszélyes áruk ismerete, logisztika, raktározás, árufuvarozási ismeretek vagy mi, üzleti adminisztráció, kereskedelmi földrajz; ilyesmik voltak.
2017. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*ja meg az angol az maradt, meg régebben volt még ilyen tárgyunk , hogy viselkedéskultúra, ötödévben még abba mélyedtünk bele jobban, hogy milyen tárgyaláshoz, meg állófogadós vacsihoz hogyan öltözzünk föl, névjegykártyán a kis üzenetek; mikor illik telefonálni és mikor már nem, beszélgettünk kicsit külföldi szokásokról is, meg hogy milyen ajándékokat adhatunk cégeset tárgyalófeleknek
2017. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindennap 7 óránk van? Vagy hogy van ez?
2017. aug. 26. 14:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Iskolától függ,meg a követelmény mennyiségétől és nehézségétől, meg hát igen, a szaktól is. (Amúgy nemtom, én a logisztikás vagyok, de szerintem nincsen ez így egységesítve Lehet, hogy másik iskolában pont másik tantárgyra fektetik a nagyobb hangsúlyt, és akkor mondjuk egyik tárgyból kettővel több van, mint egy másik helyen, egyik tárgyból meg egyel kevesebb pl. Amúgy nekünk anno nem volt minden nap 7 óránk, de sok óra volt még, persze nem olyan brutál mennyiségű plusszórával, amit pár éve vezettek be, tehát kellemesnek mondható; tehát nem volt minden nap 7 óra; meg ez már ilyen szakirányos dolog volt, tehát már középiskola utáni, szóval ilyeneket valószínű most se pakolnak bele ötödéveseknek már, hogy hittan v etika; mert ez már nem a legszorosabb értelemben vett közoktatásnak a része. Azt azt hiszem, csak érettségiig nevezik úgy. Utána már az egy külön kategóriának számít, nem tartozik bele.)
2017. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Ja de amúgy én pont olyan helyre jártam, ahol még ötödéven is hozkodni kellett az igazolást, hogyha hiányoztál, nem te szabtad meg, hogy hány órára mész be aznap, hogy meddig maradsz bent a suliban. Ötödik óra előtt asszem, hogy mindenki csak kikérővel mehetett ki, mert be volt zárva az ajtó, még 4. óra végeztével nem volt nyitva. És egyik ottani mate-em, már betöltötte a 19-et is, akkor elvileg saját felelősségre elhagyhatná már az iskolát, de ott kellett vitatkoznia a portással, hogy engedje már ki, már nagykorú és időpontja van egy orvoshoz. Persze aztán kijutott szerencsére, mert volt olyan gyors, hogy benyomta az elektromos ajtónyitógombot, és kiviharzott.
2017. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*én nem voltam ott,nekem is csak mesélték, vagy valami olyan volt, asszem onnan szereztem róla tudomást, hogy az osztályfőnök kérdőre vonta, felrótta neki, hogy "na mi volt ez?"
2017. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült hogy nem indul ilyen teknikusi képzés.
2017. aug. 27. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!