Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen felsőoktatású képzést, iskolát ami filmkészítés területen képez és még lehet rá jelentkezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tavalyi érettségi után, idén OKJ-s szakvizsgáztam Fotográfia szakon Szombathelyen, egyébként sárvári vagyok. Az egyetemekhez ahova felvételiztem sajnos már nem sok reményt fűzök, valahogy nem jöttek össze (MOME fotó, kaposvár fotó, Metropolitan tévés,fotós). Viszont most eléggé el vagyok veszve a későbbiekre nézve. Gondolkodtam, hogy valami filmes vonalon mozgó másik okj-re jelentkeznék, amíg jövőre újra felvételizek. És mellette dolgoznék (diákmunka helyett, itt már inkább olyat helyet keresnék ahol a fotós vizsgát tudom hasznosítani). Ezekhez kéne a segitség, hogy szerintetek mit érdemes megnéznem?

2017. jún. 29. 19:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!