Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyelvvizsga? Többletpontok?...

Nyelvvizsga? Többletpontok? Többi lent!

Figyelt kérdés

1.) Melyik nyelvvizsgáért jár többletpont?

Igaz az, hogy a mostani (2017-es felvételi rendszerben) csak a 2016/2017-es (természetesen komplex) nyelvvizsgáért jár csak többletpont??? Egyik osztálytársam mondta, hogy neki az van beírva az e-felvételibe, hogy csak azért jár...én ilyet nem láttam/olvastam sehol sem (felvi.hu-n sem..), de megijedtem kicsit, mert az én nyelvvizsgám 2015-ös. (és az e-felvételi fel is dolgozta, de a pontszámokhoz még 0 pont van beírva.)


2.)Miért írja ki a pontszámokhoz a 0-t?

Feltöltöttem a nyelvvizsgám, amire azt írja ki a rendszer az e-felvételiben, hogy "feldolgozva". Az érettségi bizim és a sima bizim még csak most töltöttem fel, azoknál a státusz "továbbítva feldolgozásra". A pontszámításnál azonban 0 pontot ír ki...(holott a középfokú, feldolgozott nyelvvizsgáért járna 28 pont...nem?) azt is kiírja, hogy "pontszámítás a középfokú végzettség igazolásának hiánya miatt nem lehetséges" <- akkor tehát azért ír 0 pontot a 28 helyett, mert a bizonyítványaim még nincsenek feldolgozva?



2017. jún. 29. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Jogszabály szerint ha ugyan abból a nyelvből, ugyan azon a szinten de külön van meg a szóbelid és az írásbelid az komplexnek minősül, vagyis jár a pont.

2. Azért 0 pont van írva, mert még a bizonyítványokat fel kell dolgozni. Rengeteg mindent kell most a rendszernek feldolgozni, várj türelemmel, 2-3 héten belül ki fogja írni a pontszámod. Ha nem tudod mennyi pontod lesz, akkor használd a felvin a pontszámító kalkulátort és kiszámolod. Minden megvan hozzá, bepötyögöd és tudod a pontod.

2017. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1., Az osztálytársad rosszul tudja. 2007-es a nyelvvizsgám, és elfogadták.


2., Nagyon lassan dolgozzák fel az adatokat idén, de mindenképpen meg fogod kapni a pluszpontokat.

2017. jún. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!