Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hogyan döntsek?

Szerintetek hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, és igazából most bizonytalanodtam el nagyon a tovább tanulást illetően.:(

Nagyon szeretem a történelmet és a nyelveket ezekből is vagyok jó. A jog az egyik amit jelöltem. (valszeg csak fizetősre jutnék be)

Viszont ebben már teljesen elbizonytalanodtam...Nem tudom hogy akarom én ezt vagy hogy egyáltalán bírnám-e? Mert persze csábítóan hangzik hogy lenne jó munkám meg ilyenek de már nem is tudom.:)

A másik pedig a japán. (Nem, nem az animék miatt.:)) Mindig is szerettem a keleti kultúrákat kiskorom óta, és nagyon érdekel és lenyűgöz a világuk. De valahogy nem tudom hogy ez jó lenne-e? Kicsit félek hogy ha elvégzem mondjuk mi van ha nincs annyi munkalehetőség.


Szerintetek melyik érné meg jobban, vagy valakinek vannak tapasztalatai ezekkel a szakokkal kapcsolatban?:)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 30. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A jognak több hasznát vennéd.
2017. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!