Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen szakma...

Szerintetek milyen szakma illik hozzám, mit kellene tanulnom?

Figyelt kérdés
21 vagyok, már van egy érettségim és egy állatos szakmám, de semmire nem megyek vele. Mindig jó voltam magyarból, azon belül is a helyesírás, fogalmazás az erősségem, illetve talán az informatika. Az a célom, hogy egy saját vállalkozást indítsak, nem akarok alkalmazottként dolgozni. Milyen ehhez kapcsolódó szakmák vannak?
2017. júl. 3. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Ha saját vállalkozást akarsz indítani, szerintem valamilyen pénzügyes szak lesz az ideális választás. :)
2017. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom figyelmedbe a felvi.hu-n lévő teszteket, azt kitöltöd és javaslatokat hoz fel, hogy mi lenne neked ideális.
2017. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!