Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vajon emelkedni fog Kereskedel...

Vajon emelkedni fog Kereskedelem és Marketing szakon a pontszám a költségtérítésesek számára?

Figyelt kérdés

Azt tudjuk, hogy államira kevés embert vesznek fel, és 460 fölé is mehet a ponthatár, de engem a költségtérítéses is érdekelne, mert nagy álmom marketinget tanulni. :)


2014-ben érettségiztem, 394 ponttal rendelkezem.


Mivel nálam a pótfelvételi jöhet szóba (mert eddig is egyetemen voltam, és már régóta akartam váltani, de februárban döntöttem el végleg, hogy igen, a marketing számomra a legjobb választás), leírom az előző évek PÓTFELVÉTELI pontszámait.


2014 - 286

2015- 310

2016 - 310


(A normális felvételis ANK 280 volt mindhárom évben.)


Szerintetek van rá reális esély, hogy a pontszám 394 fölé emelkedik 310-ről kereskedelem és marketing szakon?



2017. júl. 4. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagyon emelkedne. Az előző évek pontszámai alapján gondolom nem a BCE vagy hasonló a cél ahova olyan nagy lenne a túljelentkezés, szóval szerintem 394 ponttal simán felvesznek.
2017. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Vidéki egyetemre jelentkeznék. :)

2017. júl. 4. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!