Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes dolgozni az egyetemi...

Érdemes dolgozni az egyetemi évek alatt?

Figyelt kérdés

Mérnöki szakon vagyok, és elég zsúfolt a programom. Ősztől leszek másodéves, az órarendem szintén zsúfolt lesz. Vannak olyan csoporttársaim, akik már az első évben is dolgoztak a Kfc-ben, McDonad's-ban stb. Én programozóként szeretnék dolgozni, úgy mint webfejlesztő. Sajnos még nem tanultunk ilyesmit az egyetemen, de az alapokat (html, css) meg tudnám otthon is tanulni.


Érdemes, hogy ezt bevállaljam, vagy inkább az egyetemi tanulmányaimra fókuszáljak?



2017. júl. 8. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire van szükséged pénzre. Ha a családod állja a kiadasaidat vagyis nem vagy rákényszerülve a munkára akkor inkább a tanulmányaidra fókuszálj. Vagy ha csak egy kis zsebpénz kéne akkor vállalhatsz alkalmi melókat ahogy éppen ráérsz év közben esetleg most nyáron tudsz dolgozni és félre tenni a tanévre.
2017. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tőled függ.

Én megbolondultam volna, ha csak az egyetem van. (2. évben kezdtem én is dolgozni, részmunkaidőben). Rengeteget tanultam belőle (hozzáállás, felelősség, csapatmunka stb.), magabiztos lettem, tudtam állni a kiadásaim egy részét, és jó volt, hogy nem voltam teljesen "kezdő" a diplomával a kezemben, még akkor is, ha a munka nem volt szakmai (de a nyelvtudásomat szerencsére tudtam használni hozzá)

2017. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!