Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem lehet egyetemre menni...

Nem lehet egyetemre menni majd 2018 után?

Figyelt kérdés
Valami olyasmit olvastam,hogy,akik nem kezdték el gimi után az egyetem azok nem mehetnek majd egyetemre,illetve egy bizonyos korhatár(talán 25?) felett sem.Ez igaz?

2017. júl. 9. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz!
2017. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem igaz. "Valami olyasmit olvastam..." vagy a "valahol ezt hallottam..." esetleg "a barátaim azt mondták." kezdetű dolgok általában nem igazak. :) Ilyenkor felvi.hu-n vagy eduline-on keress rá nyugodtan. (Vagy kérezz gyakorin, csak itt is vannak páran, akik direkt szivatják a kérdezőket.)
2017. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban nem. Jelenleg is vannak olyan képzések, amiknek van felső korhatára (pl. rendészeti képzések), de ezt nem fogják kiterjeszteni a többi képzési területre.
2017. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. júl. 9. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!