Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az e-felvételiben a pontszámom...

Az e-felvételiben a pontszámom kevesebb, mint amennyinek kellene lennie. Volt/Van még valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a középiskolai bizonyítvány nincs beszámítva. Megnéztem, még mindig feldogozás alatt áll a beküldött dokumentum. Eddig nem volt gond, gondoltam, ha feldolgozzák, majd benne lesz a pontjaimban. De megkérdeztem egyik ismerősömet is, és neki is feldolgozás alatt vannak a bizonyítvány eredményei, viszont neki beleszámították a pontjaiba... Akkor nekem miért nem? Várjak még? Remélem nem marad így...

2017. júl. 10. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Középiskolás bizonyítván nélkül nem tudnak pontot számítani, csak akkor ha duplázással számolják a pontjaidat. És ha duplázással számolják, azt jelenti hogy úgy nagyobb pontszám jött ki, mint a bizonyítványos pontokkal.
2017. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van nekem is. Amint a bizonyítványt is feldolgozzák annyi pontod lesz amennyinek lenni kell. (Ha nem dolgozza fel július 12-ig akkor sincs semmi, mert az a hiánypótlási időszak vége, ha minden addig fel van töltve akkor fel lesz dolgozva mire a ponthatárt kihirdetik)
2017. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
huh, köszönöm! (amúgy duplázással kevesebb pontom van, ezért aggódtam, középiskolai bizonyítvánnyal sok pontot viszek, mivel kitűnő voltam:))
2017. júl. 10. 11:12
 4/4 anonim válasza:
En is arra varok hogy vegre feldolgozza, mert nagyon irrealis szamot ir ki a pontjaimhoz, akárhogy szamolom sokkal tobb jon ki :D ha osszeadom, ha duplazom tobb jon ki. Szoval nem értem ezt en sem. Lehet felhivon oket.
2017. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!