Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pedagógiai- és családsegítő...

Pedagógiai- és családsegítő munkatárs vagy Gyógypedagógiai segítő munkatárs a jobb képzés? (amit jobban keresnek)

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is!

2017. júl. 10. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van Gyógyped. Segítő munkatárs végzettségem kb szar se érek vele. De mondjuk ez itt Szabolcs és Hajdú Bihar megyékben értem.

A gyógyped végzettséggel ugye speciális iskolákban, intézményekben, gyermek otthonokban tudsz elhelyezkedni.

A Ped. és családsegítővel azért több lehetőség van szerintem iskolákban óvodákban is egyaránt én azt választanám ha ezek közül kellene választani.

Ugye ezek általában 2 éves képzések, elvégezhető simán semmi nehézség nincs benne. Csak ugye fontos, hogy gyerek centrikus legyél, és rengeteg türelmed legyen főleg a Gyógypednél. Mert ugye egy egészséges gyerekhez is nagyon sok türelem kell, és egy beteg gyerekhez még több.

2017. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát lehet a Pedagógiai- és családsegítő munkatársat választom. :)
2017. júl. 10. 14:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt Hajdú-Biharban amúgy is nehéz elhelyezkedni:(
2017. júl. 10. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol végeznéd el?
2017. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül azt nem végeztem el, Szoc. gondozóm lett tavaly.
2018. aug. 3. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!