Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha bio-kémia szakon vagyok...

Ha bio-kémia szakon vagyok fősuliban, akkor mik az esélyeim?

Figyelt kérdés
Én matek-infóra szerettem volna menni ami magyom kicsin múlott. Nagyot csalódtam. Viszont csak informatika egyetemre szeretné menni. Erre mik az esélyeim? Mivel a suli amiben maradtam,hát nem valami fényes... Szar suli. De ha odateszem magam lesz esélyem?

#kémia #matematika #Tanulás Fősuli #Infó Biológia
2017. júl. 12. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Most lesz az első féléved? Gyakran év közben is át lehet iratkozni, nővérem is így ment át ha jól tudom (mármint hogy máshova vették csak fel, de át tudott menni iskola kezdés után nemsokkal).
2017. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen,ez lesz az első félév. Mindenképpen megpróbálom.
2017. júl. 12. 16:14
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A matek infó a legjovedelemzobb. Ha tudsz akkor menj át de a biosz kémia sem büfé
2017. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Viszont ha bio-kémián folytatom és egyetemet végzek,akkor ha munkám lesz,mennyi lesz a szabadidő? És van-e esély matek-infó egyetemre menni ha mindent beleadok?
2017. júl. 12. 17:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Miiii, milyen bio-kémia és matek-infó szak, ezt csak én nem értem?
2017. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem kedves előző, én sem értem, hogy pontosan mit akar a kerdezo
2017. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én informatikus szeretnék lenni. És ha matek-infóra bejutottam volna, akkor könnyebben lehetnék az,sokkal. Itt pedig biológia és kémia van. És,azért hogy sikerüljön az infó egyetem nagyon bele kell húzzak. De még ígyse biztos semmi :( És azok az informatika órák,amelyek itt vannak (heti 3-4) elegendőek-e?
2017. júl. 13. 06:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami sulis fskultaciorol beszélsz. No akkor néhány dolog. Infos szakra a legtobb helyen minimum ponthatárt kérnek, szóval csak a leglustabb emberke nem képes bejutni. A középsulis infó egy nagy nulla az egyetemhez képest, ha csak nem tanultok programozni, akkor semmi hasznát nem fogod venni egyetemen. Ha az a heti 3-4 óra programozás, akkor az más de programozni egyedül is meg lehet tanulni. Nézz utána, kezd az alapoktól és tanulj meg programozni. Viszont kosd föl a gatyadat mert egyetemen annyi matekod ( és mernokonfon fizikad ) lesz, hogy ha gondot okoz már a felvétel is akkor ott kb halálra vagy ítélve. Nem.velelten, hogy a banda felé első félévben hazamegy
2017. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Akkor szerencsére még van esélyem infó egyetemre menni! Jupii. Csak egy kis pluszba tanulás és kemény munka,de szerintem megéri! :) Köszönöm mégegyszer!
2017. júl. 13. 12:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha szabad tudni, hogy nem sikerült bekerülnöd? Mit rontottál el ennyire?
2017. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!