Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha általános iskola után...

Ha általános iskola után vendéglátós középiskolába mentem, akkor utána elmehetek rendészeti főiskolára?

Figyelt kérdés

Mindig is rendőr szerettem volna lenni. Viszomt véletlen szerűen keveredtem ide, ahol most vagyok.

Rendészetre jelentkeztem, de betelt. Vegyészetre felvettek, de nem indult osztály, mert nem volt elég ember. Választhattam egészségügy vagy vendéglátás, egészségügyet választottam, de nagyon nem jött be .. Átmentem év közben vendégkátásra(pultos felszolgáló). Viszont tudom, hogy ez nem az én utam.

Még mindig a rendészetre húz a szívem.

Ezek után felvennének rendészeti főiskolára, miután vendéglátásban tanultam? Vagy csak akkor, ha remdészetire sikerült volna bejutnom vagy gimnáziumba mentem volna?

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 14. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van kivsit másképp.. Most döntöttem el, hogy nem vendéglátást szeretném, hanem a rendészetet. Úgy tudom lehetséges.
2017. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. júl. 15. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!