Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha nem vagyok benne biztos,...

Ha nem vagyok benne biztos, akkor válasszak inkább gimnáziumot?

Figyelt kérdés

Iden leszek nyolcadikos. Egesz ovis korom ota szeretnek kutyusokkal foglalkozni de mivel a megelhetes nem a legjobb..le kellett rola mondanom..😢 Gondokoztam most azon hogy leszek ovono de mar nem vagyok benne biztos..menjek akkor inkabb gimnaziumba? (Eredetileg pedagogiai szakkozepbe akartam)

Vagy ahoz hogy valaki drogkereso kutyas rendor legyen , feltetlen muszaj rendor szakra jarnom? Vagy ahoz jo a gimnazium is? Elore is koszonom a segitseget!


2017. júl. 17. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Óvónő mellett dönthetsz később is, ahhoz elég a főiskola - oda mehetsz gimiből és szakközépből is, ha jók a pontszámok.

Állatokhoz mehet az állatorvosi esetleg - ahhoz egy erős gimi célszerűbb a biosz-kémia vonal miatt. A tenyésztéshez meg nem végzettség, hanem tudás és tapasztalat kell, amellett dönthetsz felnőtt fejjel is, ha úgy alakul az életed. :)

Rendőrihez szerintem érdemesebb a szakközéppel kezdeni, bár főiskolára ott is bekerülhetsz talán gimiből, de jól jön az előképzettség.

2017. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!