Most megyek majd 8. -ba, hamarossan itt lesz a pályaválasztás és nem tudom hova tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Veszprém megyében szeretnék iskolát találni. Mondhatni jó tanuló vagyok év végi bizonxítványom átlaga 4,4. Ehhez szeretnék iskolát találni Gimnáziumot vagy Szak-Gimnáziumot.☺

2017. júl. 17. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs ötleted mivel foglalkoz 20-23 éves korodra, akkor menj egy gimibe. Majd elvégzel egy OKJ-t mikor leérettségiztél, vagy elmész egyetemre.

Véleményem szerint egy közepes szakgimnáziumba(régi szakközép) tanultam, de nem érzem úgy, hogy ez korlátozott volna a legtöbb egyetemi szak elérésében. A nagyon erősen természettudományi tárgyakat igénylő szakokra mondjuk tényleg nem volt alkamas, és még kevésbé lesz a jövőben. Pont ezért ajánlom a rendes gimnáziumot.

2017. júl. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ennyi idosen dontottem el,hogy építész leszek, de egy "sima", de jó hírű gimibe mentem. Nekem a matekkal, tanulássak sose volt gondom. Aki kispollckról jott nekik a mernoki órák kezdetben konyebbek voltak, de ez úgy 2.évre egyenletesek lettek, nekik matek ment nehezen meg a tanulósok.
2017. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. Vagyok lünyeg lemaradt.

Menj gimibe és eldontod. Én 0.angolos voltam ,jól ment az angol ezért 0.után emelt németen voltam mégis tok más irányba mentem :)

2017. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!