Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek érdemes tanulni 2017-ben?

Minek érdemes tanulni 2017-ben?

Figyelt kérdés

Jelenleg marketing menedzsernek tanulok szakkozepben. Egy ev mar csak es vegzek. Utanna szeretnek meg tovabb tanulni de fogalmam sincs ,hogy merre hany meter...

Szeretek emberekkel fogalkozni vagyis hat inkabb ugy mondom, hogy nem okoz problemat ha emberekkel kell foglalkoznom.

Jol tudok beszelni , jo a problemamegoldo kezsegem is. Talpraesett vagyok az esetek 90%-ban a rambizott feladatokat sikeresen megtudom csinalni. Szeretem ha en vagyok a kozeppontban ha ram figyelnek. Igazabol nem tudok olyan szakitanyzatot mondani ami erdekelne. Regen (kb 2eve ) mindig orvos vagy boncmester szerettem volna lenni de igazabol errol mar letettem ,ahogy elneztem a kovetelmenyeket nem sikerulne teljesitenem. De mas nem erdekel igazan. En a kesobbiekben olyan munkahelyen szeretnek dolgozni ahol porog az elet. Szeretem ha felhajtas van es nem csak a raktarban,irodaban vagy egy penztarban kell lenni egesz nap. Ami az elmult felevben elkezdett erdekelni az a modellkedes xddd lehet hulyen hangzik de ott ram figyelnek nagy a felhajtas stb. De realisan gondolkodva meddig elnek meg belole? Az arcom es a testem megvan hozza de hat nem tudom. Valahogy hosszu tavra kell gondolkodnom. Lehet ,hogy most ezt igy leirva azt hiszitek egy nagykepu gyerek vagyok de amugy nem ,egyszeruen csak tisztaban vagyok a "kepessegeimmel" es a hibaimmal ,hogy nem tudnam az orvosit elvegezni. Szerintetek minek kellene tanulnom egy ilyen " oneletrajzot" olvasva? Segitsetek, mert mar nincs sok hatra ,hogy eldontsem.

17/F



2017. júl. 18. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyél burkoló.

Minimális befektetés, sok meló, sok pénz.

2017. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek érdemes? Informatikus, mérnök, közgazdász. Ebben a sorrendben. Illetve jog vagy orvosi még esetleg hosszútávon.
2017. júl. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj modellnek, ezt úgyse tudom olvasásból megmondani, hogy menne-e. :D Egyébként mérnök, orvos, infós satöbbi éri meg, de ha nem vagy kompetens egy ilyen szakra, élből kihullasz vagy rossz szakember leszel, és csak időt pazaroltál az életedből. Mivel semmi sem érdekel, azt ajánlom, hogy gondolkozz még egy kicsit - de tényleg - hagyj ki évet és dolgozz, ha kell. Így abból, amit mondtál, nekem közösségszervezés vagy valamilyen vállalkozói irány (amihez jó a gazdasági képzések többsége) jutott eszembe, de úgy, hogy nem érdekel, de hasznos, semmivel se lehet messzire jutni.
2017. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 baraklay válasza:
Üzleti felnőttoktatás/pszichológus. Ha csak az a lényeg, hogy körülötted forogjon a világ egész nap, akkor nincs ideális(Királyfinak születni kell), először nőlj fel, és utána válassz hivatást.
2017. okt. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!