Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik hogy emelkedjen a...

Létezik hogy emelkedjen a ponthatár az elmúlt évek ilyen statisztikái alapján? Ti mit tippelnétek?

Figyelt kérdés
[link]
2017. júl. 20. 19:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Kevesebben jelölték meg idén első helyen, mint tavaly akiket összesen felvettek.
2017. júl. 20. 19:15
 2/10 Vodafonelive ***** válasza:
84%

Én is csináltam ilyen excel táblázatot, viszont ezt nem lehet megmondani.

Nálam az a szituáció mesterképzésnél, hogy levelezős államira 12 maximum főt vesznek fel de 50+ ember jelentkezett. Viszont a költségtérítésesre 35 fő a max kapacitás de összesen 20-an jelentkeztünk arra. Elvileg az intézmény ezt kedve szerint variálhatja. :D nekem az a baj, hogy pont 50 (minimum) pontom van és elvileg fel kellene venniük, de én már ebben sem hiszek. Volt év amikor 50 pont volt a ponthatár, ezért a remény még ott él bennem. De már csak 6 nap és megtudjuk. ^^'

2017. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Sajnos ez a kedv szerinti variálás áll itt is a háttérben, ezért izgulok. Idén 140 a keret, tehát alapból be kellene jusson mindenki akinek megvan a 280 pontja, tavaly is ennyi volt, mégsem töltötték be teljesen.
2017. júl. 20. 19:39
 4/10 Vodafonelive ***** válasza:
Ha az első helyen lévőket nem vették fel mind akkor ott van valami a háttérben. Én írtam emiatt a felvinek aki azt írta vissza a bejutási statisztikai esélyemre, hogy írjak az intézménynek, mert azt ők tudják megmondani. Nagyszerű ilyen dolgokkal csesztessem má előre a TO-t nem feltétlenül a legkedvezőbb, szerintem. Ha azt akarják, hogy nem veszik fel a szarul államvizsgázottat akkor nem veszik fel, de ha meg kell az intézménynek a féléves 350 000 forintom akkor fel kell vegyenek.
2017. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én írtam a karnak és azt válaszolták, hogy a tapasztalat alapján az ennél a meghatározott ponthatárnál kevesebbel rendelkezők nem bírják elvégezni a szakot. De könyörgöm, akkor irassák be magukat az államilag meghatározott ponthatári listába, hogy ne kelljen ilyeneken agyvérzést kapnom az utolsó napokban, mert ennél a bizonytalanságnál már az is jobb lenne ha fel se vennének.
2017. júl. 20. 19:58
 6/10 Vodafonelive ***** válasza:
Vicc, akkor ennyi erőből húzzanak meg egy ponthatárt aztán kész, le van tudva, de kell ugyan úgy oda is a fejpénz, mint ahogy az általam bejelölt helyre is.
2017. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez az én statisztikai összeállításom csak a támogatottra vonatkozik, a fizetősre elenyészően (5-10 fő) jelentkezik mindig első helyen, akiket majdnem mind fel is vesznek. És a ponthatár mind a kettőn ugyanannyi! Ebben sem látom a logikát, de most úgy jelöltem be hogy támogatott az első helyen, fizetős a másodikon, harmadiknak pedig egy "vidéki" egyetem támogatott szakát jelképes ponthatárokkal.
2017. júl. 20. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Szociális munka megint? :D

Felesleges amúgy ilyenek miatt irkálnod a karnak (!!!), biztos nagyon örültek neked, főleg, hogy ők sem tudják.

6 nap, és kiderülj. Meg amúgy sem tehetsz most már semmit. Pihenj, ne gondolj erre, élvezd a nyarat.


Szerintem egyébként nem fog emelkedni ez alapján, ha ez megnyugtat. :)

2017. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még tavasszal írtam a karnak, nem most, hogy mi az oka hogy nem töltik fel a helyeket. Örüljenek nekem ha akarnak, nehogy még én érezzem magam ilyenek miatt szarul.
2017. júl. 20. 20:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Az már más probláma hogy az aranyerem is kijött, mellé jó kis allergia, kánikula, élvezetes ez a nyár. :D
2017. júl. 20. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!